اطلاعیه ثبت نام دوره تابستان

۰۳ تیر ۱۳۹۷ | ۰۹:۵۰ کد : ۶۰۰۲ اخبار اطلاعیه ها
تعداد بازدید:۷۷۴
اطلاعیه ثبت نام دوره تابستان

با سلام

اطلاعیه

ثبت نام دوره تابستان سال 97 از تاریخ 16 لغایت 21 تیر ماه در وب سایت واحد تهران شمال انجام خواهد پذیرفت . شروع کلاسهای درسی از تاریخ 23 تیر ماه لغایت اول شهریور ماه در شش هفته آموزشی خواهد بود و از هر درس انتخابی سه جلسه در هر هفته و در مجموع 16 جلسه آموزشی برگزار می شود. تاریخ امتحانات دوره تابستان نیز از سوم لغایت هفتم شهریور ماه خواهد بود.

دانشجویان مقطع کارشناسی تا سقف 8 واحد و دانشجویان ترم آخر نیز حداکثر تا 10 واحد درسی  مجاز به انتخاب درس می باشند . لازم به ذکر است دروس قرآن و وصایا جزو این تعداد محاسبه نمی شود.

دانشجویان مقطع کارشناسی ارشد نیز مجاز به انتخاب واحد دروس جبرانی دوره (از مقطع کارشناسی) دو درس حداکثر 6 واحد درسی می باشند و دانشجویان مقطع دکتری نیز مجاز به انتخاب واحد در تابستان نمی باشند.

شهریه دوره تابستان برای دانشجویانی که تا سقف 6 واحد درسی انتخاب نمایند معادل 1/2 شهریه ثابت + شهریه متغییر دروس و باری افرادی که بیش از 6 واحد درسی انتخاب می نمایند معادل 2/3 شهریه ثابت + شهریه متغییر دروس خواهد بود.

دانشجویانی که قصد مهمانی از این واحد به شهرهای دیگر را دارند باید جهت اخذ معرفی نامه به دانشکده محل تحصیل مراجعه نمایند. لازم به ذکر است امکان مهمانی در استان تهران برای دروسی در این واحد ارائه می شود وجود ندارد.

در ضمن با عنایت به امکان عدم اعلام نمرات کلیه دروس رعایت پیش نیازی بر عهده دانشجویان می باشد و در صورت عدم رعایت دروس آنها بدون بازپرداخت شهریه حذف پیش نیازی خواهد شد.

دانشجویان سایر واحد های دانشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی و دانشجویان سایر دانشگاهها اعم از دولتی و غیر دولتی بر اساس مقررات بالا می توانند با ارائه معرفی نامه از واحد مربوطه و مدارک شناسایی و یک قطعه عکس و مراجعه حضوری در دانشگاه آزد اسلامی واحد تهران شمال ثبت نام نمایند.

کلاسهای دوره تابستان بصورت متمرکز در دانشکده فنی و مهندسی مستقر در سایت حکیمیه برگزار می شود.

کلیه دروس عمومی درو دوره تابستان ارائه خواهد شد و دانشجویانی که متقاضی ارائه دروس پایه و تخصصی می باشند می توانند از هم اکنون درخواست خود را جهت بررسی به گروههای آموزشی ارائه نمایند و در صورت کسب حدنصاب لازم کلاسهای مربوطه ارائه خواهد شد.


( ۹ )

نظر شما :