نشست صمیمانه هیأت رئیسه واحد تهران شمال با مدیران گروه های آموزشی

۰۹ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۴ کد خبر : ۵۱۱۸ اخبار
تعداد بازدید:۷۴
نشست صمیمانه هیأت رئیسه واحد تهران شمال با مدیران گروه های آموزشی

نشست صمیمانه هیأت رئیسه واحد تهران شمال با مدیران گروه های آموزشی

  در آستانه شروع سال تحصیلی 97-96  هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در نشستی صمیمانه با مدیران گروه¬های آموزشی، ضمن تبیین آخرین ضوابط و آئین نامه های دانشگاه به استماع دیدگاه ها و نکته نظرات مدیران و مسئولان در ارتباط با مهمترین مسایل آموزشی، پژوهشی و فرهنگی پرداختند.

به گزارش روابط عمومی واحد تهران شمال در این نشست دکتر علی محمد صفانیا، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، با تبیین دستاوردها و توانمندی های واحد در چند سال اخیر، مهمترین راهبردهای کلان دانشگاه آزاد اسلامی را تشریح نموده و خواستار همکاری بیش از پیش روسای دانشکده ها، مدیران گروه و اعضای هیأت علمی واحد در « اصلاح فرایند ها و خروج از رکود علمی » در تمامی حوزه های دانشگاهی به ویژه حوزه آموزش، پژوهش، رفاهی و فرهنگی شد.

رئیس واحد تهران شمال با تأکید بر اجرای دقیق بخشنامه های سازمان مرکزی دانشگاه ، مقوله نظارت و پیگیری امور توسط مدیران گروه را بخش دیگری از سخنان خود قرار داد و اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال توانمندی های بالقوه ای برای « برند شدن » در سطح دانشگاه¬های کشور را دارد و این محقق نخواهد شد جز با اهتمام علمی مدیران گروه¬های آموزشی، اعضای محترم هیأت علمی  و اهتمام مدیریتی روسای دانشکده ها.

وی توجه به مولفه های دانشگاه ثروت آفرین و حرکت برای نیل به این مهم را بخش دیگری از وظایف مدیران گروهها برشمرد و اظهار داشت همسو با این امر، رشد علمی دانشگاه و تقویت علمی و پژوهشی دانشجویان  باید مورد توجه قرار گیرد.

در این نشست دو روزه دکتر علی مراد خانی؛ معاون آموزشی، دکتر عباسعلی قیومی؛ معاون دانشجویی و فرهنگی،  دکتر امیر عبداله مهرداد شریف؛ معاون پژوهش و فناوری، دکتر منصور بیات ، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی دانش بنیان پاسخگوی سوالات مدیران گروه های آموزشی بودند.

در این جلسات مقرر شد ماحصل موارد در نشست هیأت رئیسه واحد  مورد بحث و بررسی و اتخاذ تصمیم قرار گیرد در حال حاضر 76 گروه آموزشی در امر تعلیم و تحصیل دانشجویان واحدتهران شمال اهتمام دارند. (ر-ع-96)


نظر شما :