نشست صمیمانه هیأت رئیسه واحد تهران شمال با مدیران گروه های آموزشی

۰۹ شهریور ۱۳۹۶ | ۱۵:۴۴ کد : ۵۱۱۸ اخبار
تعداد بازدید:۱۱۸
نشست صمیمانه هیأت رئیسه واحد تهران شمال با مدیران گروه های آموزشی

نشست صمیمانه هیأت رئیسه واحد تهران شمال با مدیران گروه های آموزشی

  در آستانه شروع سال تحصیلی 97-96  هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال در نشستی صمیمانه با مدیران گروه¬های آموزشی، ضمن تبیین آخرین ضوابط و آئین نامه های دانشگاه به استماع دیدگاه ها و نکته نظرات مدیران و مسئولان در ارتباط با مهمترین مسایل آموزشی، پژوهشی و فرهنگی پرداختند.

به گزارش روابط عمومی واحد تهران شمال در این نشست دکتر علی محمد صفانیا، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال، با تبیین دستاوردها و توانمندی های واحد در چند سال اخیر، مهمترین راهبردهای کلان دانشگاه آزاد اسلامی را تشریح نموده و خواستار همکاری بیش از پیش روسای دانشکده ها، مدیران گروه و اعضای هیأت علمی واحد در « اصلاح فرایند ها و خروج از رکود علمی » در تمامی حوزه های دانشگاهی به ویژه حوزه آموزش، پژوهش، رفاهی و فرهنگی شد.

رئیس واحد تهران شمال با تأکید بر اجرای دقیق بخشنامه های سازمان مرکزی دانشگاه ، مقوله نظارت و پیگیری امور توسط مدیران گروه را بخش دیگری از سخنان خود قرار داد و اظهار داشت: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال توانمندی های بالقوه ای برای « برند شدن » در سطح دانشگاه¬های کشور را دارد و این محقق نخواهد شد جز با اهتمام علمی مدیران گروه¬های آموزشی، اعضای محترم هیأت علمی  و اهتمام مدیریتی روسای دانشکده ها.

وی توجه به مولفه های دانشگاه ثروت آفرین و حرکت برای نیل به این مهم را بخش دیگری از وظایف مدیران گروهها برشمرد و اظهار داشت همسو با این امر، رشد علمی دانشگاه و تقویت علمی و پژوهشی دانشجویان  باید مورد توجه قرار گیرد.

در این نشست دو روزه دکتر علی مراد خانی؛ معاون آموزشی، دکتر عباسعلی قیومی؛ معاون دانشجویی و فرهنگی،  دکتر امیر عبداله مهرداد شریف؛ معاون پژوهش و فناوری، دکتر منصور بیات ، معاون برنامه ریزی و امور اقتصادی دانش بنیان پاسخگوی سوالات مدیران گروه های آموزشی بودند.

در این جلسات مقرر شد ماحصل موارد در نشست هیأت رئیسه واحد  مورد بحث و بررسی و اتخاذ تصمیم قرار گیرد در حال حاضر 76 گروه آموزشی در امر تعلیم و تحصیل دانشجویان واحدتهران شمال اهتمام دارند. (ر-ع-96)


نظر شما :